5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
דפנה דדון - כל סודות היופי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שיזוף

 

שיזוף בהתזה

 
במכון היופי של דפנה דדון מתמחים בשיזוף בהתזה – שיטה פופולרית לקבלת גוון עור יפהפה מבלי להיחשף כלל לקרני השמש המזיקות. תוך דקות ספורות תוכלו להשיג עור שזוף בריא ומבריק בטיפול שהוא חיצוני לחלוטין, נטול סיכונים, מתאים לכל אחד ובעיקר עמיד למשך ימים.
 
 

איך השיזוף עובד?

 
תמיסת השיזוף מותזת על הגוף דרך "אקדח", שמפזר את החומר באופן אחיד ומאוזן. ההתזה מתבצעת במכון באופן ידני על-ידי מתיזה מקצועית שעברה הכשרה. החומר מותז על השכבה החיצונית ביותר של העור ובעצם משנה את צבעו לתקופה קצרה.
 
 
 

לכמה זמן מחזיק השיזוף?

 
תוצאותיה של שיטת השיזוף בהתזה משתנה ממטופל למטופל, בהתאם לגוון עורו המקורי ולגוון השיזוף הרצוי. לאנשים שונים השיזוף יחזיק מעמד למשך זמן שונה, ובכל מקרה יש לתחזק את השיזוף מדי פעם בפעם לפי הצורך.
 
 
 

האם תמיסת השיזוף גורמת לאי-נוחות כלשהי?

 
ממש לא. לחומר שמותז אין תופעות לוואי כמו עקצוצים או צריבה על הגוף, והטיפול כולו אינו כרוך כלל בכאב. למעשה, לחומר יש ניחוח נעים!
 
 
 

מה מומלץ ללבוש במהלך ולאחר הטיפול?

 
בזמן השיזוף נהוג ללבוש בגד ים, אך ההמלצה היא לבצע את הטיפול בעירום מלא – כך ניתן להימנע מפסי שיזוף שיוצר בגד הים וממראה בלתי-אחיד. לאחר השיזוף רצוי ללבוש בגדים נוחים וקלילים, שיאפשר לגוף "לנשום" ולשמר את תוצאות ההתזה.
 
 
 

כיצד יש להכין את העור לפני ההתזה?

 
מומלץ לבצע פילינג יסודי להסרת תאים מתים מהעור, בעיקר באזורי המרפקים, הברכיים וכפות הרגליים, וגם להסיר מהעור איפור במידת הצורך. הסרת שיער בגילוח יש לעשות לאחר הטיפול ולא לפניו.
 
 
 

מבצע למשתזפים חדשים

 
10 התזות ב-300 ₪ בלבד
 
** ללא הגבלת זמן **
 
 
 
 

מיטת שיזוף

 
דפנה דדון מזמינה אתכם לנסות את מיטת השיזוף הסולרי החדשנית והאמינה בעולם – סולריום טורבו לשיזוף אחיד, עמוק ועמיד תוך 12 דקות בלבד. המיטה כוללת מערכת סאונד חדשנית, שמעבירה את זמן השיזוף בנעימות וברוגע.
 
 

איך השיזוף עובד?

 
השיזוף הוא דרכו של העור להגן על עצמו מפני קרני השמש. חשיפה לקרני UVB ממריצה את תאי המלנין, שעולה מעל פני שכבת העור העליונה (תהליך שאורך כ-48 שעות). חשיפה לקרני ה-UVA מחמצנת את המלנין שהגיע לשכבת העור העליונה ויוצרת את גוון עור השיזוף.
 
 
 

מהי תוכנית שיזוף נכונה?

 
לאחר בחינת סוג העור, דפנה בונה עבור כל מטופל תוכנית שיזוף אישית. בשלב הראשון עובדים על בניית גוון שיזוף כהה ואחיד, ובשלב השני על שימור ותחזוקה של גוון השיזוף.
 
 
 

לכמה זמן מחזיק השיזוף?

 
התהליך של הסרת תאים מתים מעל פני העור והיווצרות תאים חדשים אורך כ-28 יום, ולכן גוון השיזוף יכול להחזיק עד כ-28 יום. כדי לשמור על גוון כהה לאורך זמן, יש להגיע למיטת השיזוף אחת לשבוע עד 10 ימים.
 
 
 

האם מותר להשתזף במיטה במהלך היריון?

 
נשים הריוניות מייצרות הורמון עם השפעה ליצירת פיגמנטציה בעור. לכן רצוי שלא להיחשף לקרני השיזוף במשך חודשי ההיריון.
 
 
 

האם כדאי להתקלח לפני או אחרי השיזוף?

 
מכיוון שסבון משפיע על השמנים הטבעיים של העור, מומלץ שלא להתקלח עם סבון ממש לפני השיזוף. אין שום בעיה להתקלח לאחר השיזוף.
 
 
 
 
רוצים ליהנות משיזוף איכותי ומכל המחמאות שבעולם?
תאמו פגישת ייעוץ חינם אצל דפנה דדון - כל סודות היופי:
077-3165016