5
10 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
דפנה דדון - כל סודות היופי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איפור קבוע

 

להיראות במיטבך מבלי להתאפר

 
שיטת האיפור הקבוע מאפשרת להדגיש את תווי הפנים, בדגש על אזור השפתיים, העיניים והגבות, תוך יצירת מראה טבעי ורענן שמלווה אותך 24 שעות ביממה. טכניקת האיפור הקבוע מסייעת גם לטשטש פגמים קיימים כמו שפתיים דקות מדי, גבות א-סימטריות וכדומה. כמו הרבה נשים אחרות מסביב לעולם, גם את תתאהבי בתוצאות ותרגיש יפה מתמיד.
 

3 יתרונות של האיפור הקבוע:

 
 
הדגשה ועיצוב מחדש של הגבות
 
 
 
מסגור והדגשת עיניים
 
 
 
תיקון קו השפתיים ועיצובן מחדש
 
 
 
 

שיקום ועיצוב גבות בשיטת השערה

 
הכירי את אחת השיטות הפופולריות והמובילות ביותר בעולם להשגת גבות מלאות עם מראה טבעי – כזה שבעצם מדמה שיערות אמיתיות הצומחות באזור הגבה. הפתרון מומלץ במיוחד לסובלות מקרחות בגבות ומשיער דליל בגבות.

הטיפול מתבצע באמצעות מחט דקיקה, בעזרתה מוחדר פיגמנט בטיפות מזעריות אל מתחת לפני העור. התוצאה הסופית נראית ממש כמו הדבר האמיתי ומחזיקה מעמד כ-4 שנים (לאחר מכן מומלץ לשוב ולבצע את הטיפול).
 

שחזור ועיצוב גבות בשיטת ההצללה

 
זוהי השיטה האהובה והמועדפת על דפנה דדון – היא עמידה במיוחד, יעילה במילוי צלקות או "חורים" בגבה ונותנת מענה כשלא ניתן ליישם את שיטת השערה (כלומר כשעורה של המטופלת דוחה את הפיגמנט). בעזרת טכניקה חכמה של מיקרו-פיגמנטציה, מתבצע מילוי אחיד לכל אורכה של הגבה בהתאם למבנה הפנים ולצמיחה הטבעית של שיערות הגבה. פתיחה של מבנה העפעף אף מאפשרת לקבל מראה רענן וצעיר יותר!
 
בואי לשמוע עוד על שיטות האיפור הקבוע ולקבל המלצה לטיפול מדפנה דדון: 077-3165016